مقالات

استاندارد سیستم مدیریت انرژی ISO50001

در کتاب های علوم، مطلبی را تحت عنوان "قانون بقای جرم و انرژی" خواندیم که ماده و انرژی از بین نمی رود بلکه از حالتی به حالت دیگر تبدیل می شود.

ادامه مطلب
تفکر مبتنی بر ریسک (تمبر)
در استاندارد ایزو 9001 ویرایش 2015 یک مفهوم جديد مورد تاکید قرار گرفته است. البته اين مفهوم به صورت ضمني در ويرايش هاي قبلي هم وجود داشته است.
ادامه مطلب
استاندارد ISO/TS 9002:2016
استاندارد ISO/TS 9002:2016
 ایزو ۹۰۰۲ - راهنمای پیاده سازی استاندارد ایزو 9001 ویرایش 2015 است که در سال 2016 جهت راهنمایی استقرار و ارایه ی مثال هایی تدوین شده است.
ادامه مطلب
نشان ملی استاندارد ایران (ISIRI)

محصولات تولیدی در کشور شامل سه دسته هستند گروه اول کالاهای دارای استاندارد اجباری هستند که بدون اخذ نشان استاندارد قابلیت تولید و توزیع وجود ندارد. گروه دوم محصولاتی است که استانداردآن

ادامه مطلب
ایزو ISO 25001

« آشنایی با اهداف بنیادین استاندارد مرجع ISO/IEC 25001»

ادامه مطلب
مفاهیم عارضه یابی سازمانی

برای درک بهتر عالمین علم مدیریت سازمان را با استعاره ها توصیف می کنند. استعاره های متفاوتی در مورد سازمان ها وجود دارد که در ادامه به معرفی یرخی از آن ها خواهیم پرداخت.

ادامه مطلب
راهنمای پیاده سازی ایزو 50001 ISO در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی

در سال های اخیر با توجه به رویکرد جامعه جهانی به ایجاد راهکار هایی جهت مدیریت مصرف انرژی سازمان های گونانی در راستای ایجاد راهنماها و راه حل های بهینه جهت مدیریت مصرف انرژی بر اساس استاند

ادامه مطلب
CE Marking چیست؟ (نوشتار اول)

همانطور که می­دانید، تجارت جهانی با فراگیر شدن ابزارهای ارتباطی روز به روز در حال گسترش است و شرکتها کوچک و بزرگ با مفهوم جهانی شدن بیش از پیش درگیر شده­اند.

ادامه مطلب

صفحه‌ها