مأموریت خانه ایزو ایران در فقدان نظام صنفی برای خدمات مشاوره و صدور گواهینامه های ایزو و با توجه به اینکه سازمان ملی استاندراد ایران به عنوان متولی این قضیه بر موضوعات مهمتری متمرکز شده است و نظارت بر این حوزه از خدمات، فاقد سازوکارهای اجرایی است و با توجه به تقاضای شرکتهای مختلف جهت اخذ گواهینامه استانداردهای ایزو ISO  و استانداردهای محصولات نظیر CE مارک، ما در گروه “خانه ایزو ایران” برآن شدیم تا جهت رعایت حقوق مشتریان این حوزه از نظر اعتبار گواهینامه های ISO و CE بتوانیم آنها را با اطمینان خاطر به مقصود نهایی خود که دریافت خدمات مشاوره و اخذ گواهینامه استانداردهای ISO و CE می باشد، برسانیم. 
متاسفانه در سال های اخیر شاهد ایجاد مراکز و صدور گواهینامه های فاقد اعتبار زیادی در ایران هستیم و مشتریان و نهادهای کارفرمایی در این زمینه اطلاعات کافی ندارند. 
رسالت ما در خانه ایزو ایران اطلاع رسانی به مشتریان و نهادهای کارفرمایی و اعتبارسنجی مراکز ثبت و صدور و گواهینامه های صادر شده می باشد. 
یکی دیگر از ماموریت های ما تولید محتوا برای مخاطبان درخصوص استانداردها و مفاهیم و مبانی و امکان دسترسی به متن فارسی استانداردها و اخبار مرتبط با آن می باشد. امیدواریم بتوانیم منشا اثر باشیم.
 اهداف خانه ایزو ایران ارائه مشاوره رایگان جهت سنجش ضرورت اخذ گواهینامه برای سازمان و ارائه پیشنهادهای مناسب برای مشتری تناسب قیمت با کیفیت کار اطلاع رسانی روشهای سنجش اصل بودن گواهینامه های دریافت شده تهیه پکیجهای کاربردی جهت باز گذاشتن دست مشتری در انتخاب خدمات مورد نیاز پایگاهی جهت جلب اعتماد مشتریان بومی سازی فرآیند مشاوره و ممیزی با فرهنگ کشور فراهم سازی زمینه رقابت برای صادر کنندگان کشور در بازارهای جهانی ارزش های بنیادین خانه ایزو ایران صداقت، راست گویی و وجدان کاری رعایت اخلاق حرفه ای اولویت داشتن رضایت مشتری نسبت به هرچیز و احترام به مشتری در ارائه همه خدمات می باشد.