دوره هوش پول

می خواهم یک داستان از دو زندگی برایتان تعریف کنم. من و مهدی ۲۵ سال هست که با هم از دوره دانشجویی در پلی‌تکنیک دوست هستیم. هر دو مهدی، در شاخه‌های مهندسی صنایع و سیستم کار می‌کردیم و بعد رسالت فردی خود را پیدا کردیم و هر کدام مسیر خود را رفتیم.

من وارد حوزه رفتار شدم و به مهارت‌های نرم و منش و رفتار پرداختم و مهندس صنایعی شدم که مدیریت و رفتار خواند و یک «رفتاری» شد که به سمت رفتار فرا خوانده شد!

اما مهدی رفت در حوزه کارآفرینی و سرمایه و بازارهای مالی و ریسک و خیلی مسلط شد به بازار و پول و سرمایه و شد «دکتر مهدی کنعانی»!

در تمام این سالها با هم ارتباط داشتیم و حالا در یک فصل مشترک با هم دوباره همراه شدیم تا دوره‌ای برگزار کنیم به نام:
«هوش پول»
که دو بخش دارد:

✅ یک بخش رفتاری دارد که مربوط می‌شود به اقتصاد رفتاری و روانشناسی پول و مواردی که در حوزه کاری منش و مهارتهای نرم و علوم رفتاری قرار می‌گیرد و حتی مواردی مانند کامل کردن رابطه با پول کمی فلسفی از نوع هستی‌شناسی و پدیدارشناسی می‌شود که ما در «بودش» به آن می‌پردازیم.

✅ بخش دوم هم بخش «روش» است که لازم است بدانیم چه ابزارهای مالی پولی وجود دارد و هر کدام به چه کار می‌آیند تا بتوانیم یک ساختار سرمایه برای خود داشته باشیم و بتوانیم مفهوم ریسک را هم در آن وارد کنیم و یک نسخه اول شخص برای خودمان داشته باشیم و بتوانیم آن را مرتبا به‌روز نگه داریم و متناسب با موقعیت‌ها در لحظه تصمیم‌های اقتصادی بگیریم.

⏳ ما در یک دوره فشرده ۱۶ ساعتی شامل ۴ تا نیمروز ۴ ساعته می‌خواهیم به این دو بخش بپردازیم. بخش اول با من و بخش دوم با دکتر کنعانی!

🌹 می‌خواهم یک لطف در حق شما بکنم و به این دوره دعوتتان کنم تا زندگی مادی و حتی معنوی خود را بازآفرینی کنید.

🔴 ظرفیت دوره محدود است و اولویت با ترتیب ثبت‌نام کنندگان است. ضمنا با توجه به ترافیک کاری من و دکتر کنعانی امکان برگزاری مجدد دوره کم است!

💎 برای سکه کردن کار و بارتان، اول روی خودتان سرمایه‌گذاری کنید و فقط یک گرم طلا و چهار جمعه صبح 😫کنار بگذارید.

😍 مشتاق دیدار همه کسانی که دوستشان داریم هستیم.

✌️ توانایی به توان دانایی ✌️

@drkanani
@drraftari

#پول #هوش_پول #هوش_مالی #ذهن_ثروتمند #بازارمالی #سرمایه #سرمایه_گذاری #بازار #سکه #ارز #سبدسرمایه_گذاری #ریسک #کوچینگ_کسب_و_کار #کوچ #کسبوکار #موفقیت